×



Bulut Depolama; ekstra bir kuruluma ihtiyaç duymadan çalışma ortamında istediğiniz verilere her an ve her yerde ulaşmanızı sağlayan yazılım, veri barındırma ve donanım hizmetlerini bünyesinde barındıran ve bunları tek bir çatı altında toplayarak alıcıya ulaştıran sistemdir. Bu teknoloji ile verilerinizi farklı farklı yerlerden toplama sorununa da çözüm getirmektedir. Çalışanların zamandan tasarruf sağlamasına yardımcı olarak işlemlerini kolaylaştıran bu yazılım aynı zamanda depolama alanlarınızda da büyük oranda fayda sağlamaktadır. Bulut yazılım için ihtiyacınız olan tek şey internettir. İnternet bağlantısının sağlanmasının ardından cihazlarınız ile minimum depolama alanı kullanan yazılım, verilerinizi saklamakta ve talep doğrultusunda çalışanlara ve müşterilerin hizmetine sunmaktadır. Rootcodes bulut sistemleri, yatay genişleyebilir sunucu yapılandırması sayesinde size güvenli ve hızlı bir bulut sistemi sunar.


Bulut Yazılım Nedir? Bulut yazılım kurulum gerektirmeden web tabanlı uygulamalarla işlem açısından kullanıcılara kolaylık sağlayan yazılım hizmetidir. Yazılımda verilere ulaşmak için kullanılacak olan cihazın internet bağlantısının olması durumunda arzu edilen her yerde ulaşıma açıktır. Günlük yaşamda ve iş hayatında verilerin saklanması için birçok dosya gerekirken bulut yazılım sayesinde verilerinin kaplama alanı minimuma inmesi sağlanarak tek bir yerde toplanmaktadır. Bulut Tabanlı Yazılım Bulut tabanlı yazılım bireylerin ve kurumların donanım ve yazılımlarını daha kısa sürede gerçekleştirilmesini sağlanmasının yanı sıra yeni yatırımlar gerçekleştirmek, yeni ürünler oluşturmak, işlerinizi büyütmek ve verimliliği ve işe olan kararlılığınızı arttırmada daha fazla imkân ve zaman tanımaktadır. Bulut tabanlı yazılımlar sayesinde bilgileriniz güvenli depolama hizmeti adı altında saklanmaktadır. Bulut tabanlı yazılımın olmaması halinde içerisinde barınan bilgilerin ve verilerin kaybolma ve geri getirememe tehlikesi oluşmaktadır. Cihazınızın bozulması halinde verilerin kaybolma tehlikesini ortadan kaldıran bu işlev bilgilerinizi tekrar size sunmaktadır. Ayrıca bu yazılım ile işlerinizde ek süreye ihtiyaç duymaksızın verilerinizin değişiminde ve güncellenmesinde sürenizin yetmesinde de olanak tanınmaktadır. Bulut Teknolojisi Bulut teknolojisi bireyleri ve kurumları donanımsal olan engellerden koruyan bulut tabanlı yazılımları ile günlük hayatta ve işlerinizde büyük oranda zamandan tasarruf edilmesini sağlayarak minimum depolama alanı ile işlemlerinizi kolaylaştıran teknolojidir. Ayrıca bulut teknolojisinde kullanıcıların cihazlarını paylaşarak kullanımının artmasına da imkân sağlamaktadır. Burada cihazınızda yer alan verileri farklı bir cihaza rahatlıkla transfer edebilirsiniz.

Bulut yazılımı kurulum işlemleri tarafımızdan kendi serverınıza kurularak işleme alınır. Bu sayede hem dışarıya bağlı kalmazsınız, hemde verileriniz güvende olur.